“DENİZLİ’DE HEDEF YÜZDE 60″

AK Parti Denizli Gençlik Kollarının 4. Olağan Kongresi, EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongreye Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,AK Parti Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti İl Başkanı Şahin Tin, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdurrahim Boynukalın, AK Partili İlçe Başkanları, AK Partililer katıldı.

 Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, AK Parti Denizli Gençlik Kollarının 4. Olağan Kongresinde“Denizli’de yüzde 60 oy oranı ve 5 milletvekilinden aşağısına razı değiliz” dedi.

Kongrenin hayırlı olmasını dileyerek sözlerine  başlayan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci “Yeni Türkiye yeni sistemi konuşmalı. Güçlü muhalefet olması için yeni bir sistemi kurgulamak bizim görevimiz. 7 Haziran seçimleri önemli.Anayasayı değiştirecek bir AK Parti iktidara gelecek. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Denizli’de de seçimler önemli.

Denizli’de 7 Haziran seçimlerinde büyük hedef. Başbakanımız bize yüzde 60 hedef gösterdi. 7 Haziran için gece gündüz, ayakkabımız eskiyene kadar çalışacağız. Seçimlerde 5 milletvekilinden aşağısını başarısızlık olarak görüyoruz. Teşkilat her hafta toplanacak, çalışmalarını değerlendirecek. Denizli’de hedef yüzde 60 ve 5’ten aşağı milletvekiline razı değiliz” diye konuştu.

AK Parti Gençlik Kolları tek liste ile seçime gitti. Genel Kurul’da 600 delegenin tamamının oyunu alan İsmail Eyüpoğlu, Gençlik Kollarının yeni başkanı oldu.

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .